O NAS

Anna   Grzegorz   Nina

Jesteśmy rodziną jak każda inna. Mamy swoje zalety i wady. Każdy z nas jest inny lecz ciężko nam wyobrazić sobie abyśmy mogli żyć bez siebie nawzajem. O naszym życiu dość dużo możecie dowiedzieć się ze strony Lifenotes. Tutaj jednak łączy nas inna ważna sprawa. Cukrzyca typu 1.

Nina zachorowała na cukrzycę typu 1 w czerwcu 2015 roku. To było tuż przed jej 5 urodzinami. Nasze życie w tamtym momencie odwróciło się o 180 stopni i musieliśmy stawić czoła nowej rzeczywistości. Jesteśmy tylko ludźmi i jak wszyscy inni poddani ciężkiej próbie miewaliśmy momenty trudne i momenty łatwiejsze. Zdaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że jeśli chcemy aby w przyszłości nasze dziecko miało szczęśliwe i pełne radości życie musimy zapanować nad nowymi obowiązkami, przyswoić dużą porcję wiedzy i nie ustawać w staraniach nad coraz lepszym poznaniem tej ciężkiej choroby aby przejąć nad nią pełną kontrolę. Naszą misją jest poprowadzenie naszej córki przez życie z jak najlepiej wyrównaną glikemią bez negatywnego wpływu choroby na jej psychikę oraz przekazanie jej jak najwcześniej dostępnej wiedzy aby mogła w przyszłości przejąć samodzielnie kontrolę nad swoją cukrzycą.

Po blisko trzech latach z  CT1 jesteśmy już innymi ludźmi. Nasze życie ustabilizowało się i poczuliśmy, że jeśli ktokolwiek chciałby zaczerpnąć z naszych doświadczeń aby ulżyć sobie w życiu to chętnie mu pomożemy dzieląc się niczym więcej jak tym, co sami wiemy i czego sami się nauczyliśmy.